O nás

G-TERM je předním českým dodavatelem systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly a kapilárními rohožemi. Zajišťuje kompletní dodávku systému - od ekonomického zhodnocení investice, přípravy a vypracování projektu, dodávek veškerého materiálu, zajištění výstavby až po záruční a pozáruční servis zařízení.

Tepelná čerpadla od zkušených odborníků

G-TERM má více než 20 let zkušeností s instalacemi systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly Waterkotte. Za dobu působení na trhu již instaloval několik stovek tepelných čerpadel s malými výkony i s výkony ve stovkách kilowatt.

Systém G-TERM tepelná čerpadla je tak výhodný především pro zákazníky, kteří od nás získají kompletní dodávku se zárukou i případným servisem. G-TERM má více než dvacetileté zkušenosti s instalacemi systémů vytápění a chlazení tepelnými čerpadly v rodinných domech, obecních a městských objektech či administrativních budovách. G-TERM se také jako jedna z mála firem zabývá průmyslovým využitím tepelných čerpadel např. v potravinářství, průmyslu povrchových úprav či vodárenství.

Kvalitní něměcká tepelná čerpadla

G-TERM na českém trhu výhradně zastupuje německého výrobce kvalitních a úsporných tepelných čerpadel Waterkotte, které mají více než 40 let zkušeností s výrobou a instalací tepelných čerpadel.