Bitte Überschrift einfügen

Regionální centrum G-TERM v Ústí nad Labem provozuje společnost Ulimex. 
 
 poradenství v oblasti tepelných čerpadel
Rádi Vás uvítáme v našem konzultačním středisku na Špitálském náměstí a seznámíme Vás s volbou optimálního tepelného zdroje pro Váš objekt. Zdarma Vám vyhotovíme orientační nabídku na systém s tepelnými čerpadly včetně energetické bilance objektu - vyčíslení úspor energie a stanovení návratnosti investovaných prostředků. Pro větší instalace a u průmyslového nasazení tepelných čerpadel Vám vypracujeme studii technického řešení. Provádíme výpočet tepelných ztrát objektu.
 
 projektová práce
Provádíme všechny stupně projektové činnosti strojoven s tepelnými čerpadly a otopných systémů. Optimalizujeme již navržené podlahové vytápění s klasickou otopnou soustavu pro nasazení v systému s tepelným čerpadlem.

 montáž a servis
Náš tým kvalifikovaných montážníků Vám samozřejmě celou instalaci odborně zrealizuje, uvede do provozu a seznámí Vás s obsluhou zařízení. Záruční a pozáruční servis provádí naše společnost - nejste tedy odkázani na smluvní servisní techniky, kteří neznají Vaši strojovnu, protože ji nemontovali. Podívejte se na některé naše realizace.

 další plus - typizované instalace
Dodáváme typizované sestavy strojovny tepelného čerpadla do výkonu 15 kW se slevou až 10%. Pokud stavíte nový rodinný domek a jste manuálně zručný, jste na správné adrese. Troufáte si též položit si podlahové vytápění svépomocí? Rádi Vám ho za bezkonkurenční cenu nabídneme. S naším technickým dozorem docílíte profesionálního výsledku.

 klimatizace trochu jinak
Nabízíme systémy s kapilárními rohožemi pro stropní a stěnové vytápění a chlazení. Ve spojení s tepelným čerpadlem není u těchto instalací výjimkou topný faktor.